Такмичења -успеси-

Ученица 5/2, Магдалена Петковић освојила је треће место на општинском нивоу такмичења из српског језика и језичке културе.

Ученица 7/2, Анка Симовић освојила је прво место на окружном такмичењу из енглеског језика.

Ученик 8/1, Јован Марашевић освојио је треће место на окружном такмичењу из енглеског језика.

Екипа ученика 7/2 (Теодора Вуковић, Исидора Стојановић и Kонстантин Шиљковић) освојила је друго место на општинском такмичењу из веронауке.

На окружном такмичењу "Kњижевна олимпијада" ученица 8/2, Мина Kоцић, освојила је треће место.

Ученик 7/2, Kонстантин Шиљковић освојио је треће место на општинском такмичењу из немачког језика.

На општинском такмичењу из историје Видак Јошановић 6/1 је освојио друго, а Филип Вељовић 6/1 треће место.

Last modified on субота, 06 април 2024 07:41