Посета сајму ученичких компанија

У четвртак 30.марта 2023. године у оквиру предмета Предузетништво ученици одељења 8/2 имали су прилику да посете Сајам ученичких компанија који је огранизован у тржном центру Биг. Заједно са предметним наставником Сандром Марјановић, ученици су разгледали штандове на којима су се својим производима представљали ученици средњих школа из Крагујевца, Пожаревца, Баточине, Крушевца и других градова. Ученици су такође присуствовали и регионалном такмичењеу ученичких компанија. Ова посета ученицима даће неке нове идеје за осмишљавање производа које би ученици могли направити и презентовати на неком школском вашару.

Last modified on понедељак, 03 април 2023 08:08