Посета 11.фестивалу науке "Дај(т)е се на знање"

У петак 28.априла 2023. године одржан је 11. фестивал науке у првој крагујевачкој гимназији под називом "Дај(т)е се на знање". Ученици шестог и седмог разреда су заједно са наставницом физике Татјаном Филиповић и наставницом математике Сандром Марјановић посетили фестивал где су имали прилике да виде експерименте, изложбе, презентације, као и да учествују у радионицама које су припремили ђаци, студенти и професори. Ученици су се подсетили појмова које су већ учили из различитих предмета, али и видели нешто ново што ће тек учити. Са фестивала су отишли пуни утисака са жељом да и наредне године посете исти како би проширили своје знање.

Предметни наставници:

Татјана Филиповић