Окружно такмичење у атлетици

Окружно такмичење у атлетици је одржано 12.10.2023.године. Наши ученици су освојили 5 бронзаних медаља. У категорији петог и шестог разреда у трчању на 100m бронзану медаљу је освојила ученица Анђелина Нина Љубисављевић 6/1, док је ученик Андреј Игрутиновић 6/2 освојио бронзану медаљу у бацању кугле. У категорији седмог и осмог разреда ученица Маријана Ристић 7/1 је освојила бронзану медаљу у бацању кугле, ученик Јован Ђошић 8/2 је у трчању на 800m освојио бронзану медаљу док је ученик Миљан Ристић 8/1 бронзану медаљу освојио у бацању кугле. Честитамо ученицима и желимо им пуно успеха на наредним такмичењима.

Last modified on уторак, 17 октобар 2023 14:22