Радост за малишане у МЗ Ердеч

Завршено дечје игралиште у Kрагујевцу: Радост за малишане у МЗ Ердеч

Игралиште за децу које смо били принуђени да преместимо на безбеднију локацију јер је више од свих било на удару вандала и које смо поставили у двориште Основне школе „Доситеј Обрадовић“ где је обезбеђено видео надзором, још једно је у низу којим се Град Kрагујевац поноси, рекао је члан Градског већа за спорт, Предраг Стевовић, предајући малишанима Ердеча игралиште на коришћење.

По његовим речима један од већих проблема током прављења игралишта је била подлога јер су преко ње прелазили мотори и доста је уништили, па је морала да се обнавља. У сарадњи са комуналном милицијом и полицијом од сада ћемо чешће обилазити ово игралиште у које смо уложили 1.170.000,00 динара са ПДВ-ом, поручио је Стевовић и најавио да има још пројеката чији је завршетак планиран најкасније почетком новембра.

Izrazivši zadovoljstvo što je ovaj projekat realizovan baš u dvorištu škole gde će i predškolci i učenici imati lakši pristup igralištu, direktor OŠ „Dositej Obradović“, Igor Janjić, apelovao je na roditelje, decu i sve građane Erdeča da se zajedno potrude da ga sačuvaju.

Извор : https://infozija.rs/2023/09/30/zavrseno-decje-igraliste-u-kragujevcu-radost-za-malisane-u-mz-erdec/?amp=1

Last modified on понедељак, 02 октобар 2023 09:39